sestdiena, 22. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiGrupa "Smaržo Pēc Lietus" izdod singlu "Lode Lūpā"

Grupa “Smaržo Pēc Lietus” izdod singlu “Lode Lūpā”

Jauniešu mūzikas grupa “Smaržo Pēc Lietus” izdod jaunu singlu “Lode Lūpā”.

Dziesma “Lode Lūpā” ir poproka žanra dziesma, kura stāsta par cilvēka apjukumu, un izbēgšanu no tā, izmantojot līdzekļus, kuri nav ne prātīgi, ne veselīgi. Dziesma iekļauj vairākas alkohola, asiņu un “bezfilmas” tematikas, kā arī izjūtas par cīnīšanos ar sevi pašu, lai izbēgtu no dzīves grūtajām situācijām. Dziesmas sērainā daba arī tiek parādīta tās skanējumā, kas ir ļoti smags un izaicinošs. Visi šie elementi klausitājam liek izjust emocionālo un fizisko nastu, ko jūt galvenais tēls.

Dziesmas galvenā autore ir grupas dziedātāja Madara Hiršfelde. Ierakstīšanas un skaņas apstrādes procesā piedalījās visi “Smaržo Pēc Lietus” dalībnieki, kā arī tās menedžeris un producents, jeb sestais, slēptais grupas biedrs Māris Trankalis.

“Šī dziesma ir jau diezgan ilgi mūsu repertuārā, to uzrakstīju trīs gadus atpakaļ, man liekas, ka tā ir pirmā dziesma, ko es vispār parādīju grupai. Līdz šim tā ir ļoti izmainījusies, jo katru gadu mēs kaut ko nedaudz izmainījām vai pielikām klāt,” saka grupas soliste Madara Hiršfelde.

2021. gadā grupa ir izlaidusi vienu singlu “Kad naktī atnācu”, un ar jauno dziesmu “Lode Lūpā” aizsāk savā muzikālajā dzīvē jaunu posmu, roka žanrā virzienā.

Grupas sastāvā ir Madara Hiršfelde (vokāls), Linda Krūmiņa (vokāls), Sandis Ķešāns (ģitāra), Jānis Krasts (bungas), Rolands Erkmanis (basģitāra).

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE