ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsSabiedrībaZiņasNovadu balss: Atklāts Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais stadions

Novadu balss: Atklāts Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais stadions

Kā ziņo VRK Rekrutēšanas un robežsardzes vēstures izpētes nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Puriņa, aizvadītās nedēļas beigās svinīgi atklāts Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais Profesionālās un taktiskās apmācības centra stadions. Šis notikums tika atzīmēts ar Iekšlietu ministrijas 2024. gada atklātā čempionāta futbola sacensībām.

Profesionālās un taktiskās apmācības centra stadiona atklāšanā piedalījās Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra sporta nodaļas vadītājs Ainars Cīrulis un Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.

Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins savā uzrunā atzīmēja, ka renovācijas darbi noritēja ne bez aizķeršanās, tomēr vēlamais rezultāts tika sasniegts, un Valsts robežsardzes koledžas atjaunotais stadions ir veiksmīgi renovēts un gatavs uzņemt sportistus no visām Valsts robežsardzes teritoriālajām pārvaldēm un pārējiem Iekšlietu ministrijas dienestiem.

Stadionā tika veikta vienkāršotā atjaunošana, proti skrejceļu un futbola laukuma seguma atjaunošana, šķēršļu joslas ierīkošana, tribīņu remonts un projektoru nomaiņa, kas būtiski uzlabos sportisko aktivitāšu dalībnieku labsajūtu un sasniedzamos sacensību rezultātus.

Stadiona uzlabošana tika veikta projekta “Robežapsardzības iestāžu kapacitātes stiprināšana pārrobežu kontrabandas un nelegālās imigrācijas apkarošanas jomā, attīstot kinoloģijas dienestus” ietvaros.


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Vietējā Latgales Avīze”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE