ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsSabiedrībaZiņasNovadu balss: Rēzeknē izveidots moderns trīsstāvu sporta centrs

Novadu balss: Rēzeknē izveidots moderns trīsstāvu sporta centrs

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība no VAS “Valsts nekustamie īpašumi” pārņēmusi un atjaunojusi ilgus gadus novārtā bijušo ēku Atbrīvošanas alejā 166, kas reiz bija pazīstama kā sporta nams “Celtnieks”. Rezultātā ir tapis moderns trīsstāvu sporta centrs, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu.

Tika veikti vērienīgi darbi: ēka siltināta un apšūta ar sendvičpaneļiem, nomainīts vecais jumts un inženierkomunikācijas, tai skaitā siltumtrase. Izbūvētas plašas stāvvietas automašīnām un autobusiem, kā arī veikta vērienīga iekšējā pārbūve utt. Šī gada aprīlī Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība pieņēma lēmumu atjaunoto Sporta namu iznomāt SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne”, lai paplašinātu pilsētas iedzīvotāju iespējas kvalitatīvi nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.

1. stāvā tagad pieejama liela zāle ar saliekamām tribīnēm un komentētāju kabīni, kas paredzēta florbola un volejbola spēlēm. Pašlaik 1. stāvu izmanto Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola volejbola un florbola treniņiem. Tāpat šajā stāvā ir ģērbtuves, dušas, treneru telpas, saimniecības telpas un telpas inventāram. 2. stāvā ierīkotas divas deju un horeogrāfijas zāles ar baleta barre (stieni), koka parketa segumu. Pašlaik šajā stāvā notiek zumbas nodarbības, taču ir pieejama vieta arī citām nodarbībām (tālr. 20229992). 3. stāvs izīrēts SIA “Midis”, kas organizē dažādu cīņas sporta veidu nodarbības bērniem un pieaugušajiem.

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļi Jekaterina Meirāne un Vladimirs Bogdanovs norāda, ka Sporta nama atdzimšana ir nozīmīgs solis pilsētas sporta dzīvē. Jaunās iespējas un ērtības piesaista gan profesionālus sportistus, gan amatierus, veicinot veselīgu dzīvesveidu Rēzeknē.


Projektu ”Novadu balss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par sagatavoto saturu atbild laikraksts ”Vietējā Latgales Avīze”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE