sestdiena, 22. jūnijs
SākumsSportsHokeja izlases aizsargs Markuss Komuls: "Tā jau forši, ka iemetu, bet gribējās...

Hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls: “Tā jau forši, ka iemetu, bet gribējās to spēli labāku”

Latvijas izlases pagalam nesekmīgajā spēlē pret Vāciju (1:8) vienīgos vārtus mūsējo labā guva valstsvienības debitants Markuss Komuls, kuram tas bija arī pirmais nopelnītais punkts galvenās izlases kreklā.

Pēc spēles viņš gan atzina, ka nekāda lielā prieka par šādu panākumu viņam nav: “Tā jau forši, ka iemetu, bet gribējās to spēli labāku. Kā ir, tā ir. Jāgatavojas nākamajai spēlei un jāuzvar.”

Vērtējot maču, aizsargs izteicās, ka pretiniekiem izdevās ātri gūt vārtus un izdarīt spiedienu uz mūsu spēlētājiem. Savu lomu nospēlēji arī apstāklis, ka Latvijas izlase aizvadīja ceturto spēli piecās dienās, turpretī Vācijai vakar bija brīvdiena, taču tas nesot attaisnojums smagajam zaudējumam.

Komuls arī piekrita, ka Latvijas spēlētājiem laukumā pietrūka komunikācijas, tāpat vajadzēja uzmanīgāk spēlēt pret Vācijas pretuzbrukumiem. “Visiem jābūt uz vienas lapas, jāspēlē kopā, un tad jau cerams, būs labāk,” piebilda aizsargs.

Komuls atzina, ka čempionāta turpinājumā gaidāmās divas brīvdienas spēlētājiem nāks īsti laikā: “Tagad noteikti ir jāatpūšas, jāparūpējas par ķermeņiem, jāuzvar nākamā spēle, un tad jau viss atkal būs ļoti cerīgi.”

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”
LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE