trešdiena, 19. jūnijs
SākumsKultūraJānis Paukštello par ilgo sadarbību ar Raimondu Paulu: “Kūlenis, ko es vispār...

Jānis Paukštello par ilgo sadarbību ar Raimondu Paulu: “Kūlenis, ko es vispār negaidīju”

Aktieris un dziedātājs Jānis Paukštello, kurš šogad svin 50 skatuves darba gadu jubileju, raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par savu sadarbību, kas bijusi gana negaidīta, daudzu gadu garumā ar maestro Raimondu Paulu, kura paspārnē kļuvis atpazīstams ne tikai ar “Cielaviņu”, bet arī ar daudzām citām dziesmām.

“Tas bija tāds kūlenis, ko es vispār negaidīju,” uz jautājumu par to, kā Raimonda Paula mūzika mainījusi viņa dzīvi, teic Paukštello. “Bija tā, ka mums bija visai neveiksmīgs jaungada raidījums. Tur bija visas Paula dziesmas, bet vizuāli varbūt viss tā.. Tur bija viena dziesma, kas īstenība bija jādzied Vijai Artmanei ar Edžu (Edgaru – aut.) Liepiņu, un šī dziesma ir no sievietes viedokļa, sievietei jādzied, un Artmane atteicās. Pauls teica: “Tad nodziedi tu to dziesmu no vīrieša viedokļa.””

Aktieris turpina, atceroties Raimonda Paula teikto: “Viņš iedeva, un tad viņš paskatījās un teica: “Jāni, tev tas tembrs ir ar tādu pieskaņu, kāda citiem nav.” Citiem viņš teica: “Es redzēju, ka Dailes teātri viens zem deguna dzied, es gribu, lai viņš dzied arī visiem.”” Sadarbība turpinājusies veiksmīgi dažādās kompozīcijās, tostarp klausītāju iemīļotajā dziesmā “Cielaviņa”.

“No tā gada es esmu viņa paspārnē principā visu laiku,” stāsta Paukštello, “Tagad varbūt mazāk.” Jāpiebilst, ka arī duetā ar aktieri un dziedātāju Hariju Spanovski, Paukštello turpināja izpildīt Paula mūziku un priecēt klausītājus. “Daži man ir teikuši: “Johaidī, ka es varētu vienu dziesmu ar Paulu nodziedāt vienā koncertā, un jūs jau, johaidī, viņa paspārnē esat..” Vai mēs esam vainīgi, ka ar Hari mēs bijām tik ilgi?” retoriski vaicā aktieris.

Vairāk klausies raidījuma “Ar dziesmu par dzīvi” ierakstā:

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” – ar sievišķīgu skatījumu uz attiecībām

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu "Uz augšu", kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā...

POPULĀRĀKIE