ceturtdiena, 20. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiBaiba Ozoliņa klausītājiem piedāvā “karstu” singlu ”Palikt divatā”

Baiba Ozoliņa klausītājiem piedāvā “karstu” singlu ”Palikt divatā”

Dziedātāja un dziesmu autore Baiba Ozoliņa laidusi klajā vasaras singlu “Palikt divatā”. Mūzikas autore ir pati dziedātāja, savukārt dziesmas vārdus sarakstījis Gatis Mūrnieks. Dziesmu producējis Gints Stankevičs, ar kuru jau izveidojusies ilgstoša sadarbība.

“Dziesma “Palikt divatā” ir par attiecībām – par brīžiem, kad paliec divatā ar mīļoto cilvēku un gribas, lai uz brīdi apstājas laiks. Šādi brīži nav tikai attiecību sākumposmā – manuprāt, svarīgi tos saglabāt un novērtēt visu attiecību garumā,” stāsta dziedātāja.

“Dziesmas piedziedājums – melodija un vārdi – pie manis atnāca pats, savukārt par pārējiem vārdiemvērsos pie Gata Mūrnieka. Prieks atkal sadarboties ar Katrīnu, ar kuru tapa arī dziesmas “Liku bēdu zem” vizualizācijas. Domājot par šī klipa partneri, redzēju tur tikai un vienīgi savu vīru, jo arī pati dziesma ir tapusi viņam. Klausītājiem novēlu lielisku vasaru un daudz mīļu brīžu ar sev tuviem cilvēkiem.”

Dziesmai tapis arī vasarīgs videoklips, kurā ir atsauces uz nesen izdoto emocionālo video stāstu “Kāpēc mēs darām tā”.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Triānas Parks izdod jaunu dziesmu latgaliešu valodā “Liepu Laipas”

17. jūnijā Triānas Parks, piedaloties Normundam Zušam, piedāvā jaunu dziesmu “Liepu Laipas” un izziņo albumu, kas gaidāms jau rudenī. “Liepu Laipas” Triānas Parkam ir īpašs...

POPULĀRĀKIE