ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiDziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” - ar sievišķīgu skatījumu uz...

Dziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” – ar sievišķīgu skatījumu uz attiecībām

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu “Uz augšu”, kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā sāpes un noliegums aizved pie situācijas atzīšanas, sevis apzināšanās un pateicības.

“Kad esi nokritusi zemāk par zemi, tad vari doties tikai uz augšu!” pauž dziedātāja Agnesse, kura albumā ir ietvērusi savu personīgo dzīves pieredzi. Albumu veido piecas popdziesmas – 2023. gadā klausītājiem jau bija iespēja dzirdēt singlus “Sarkani karogi” un “Ods”. Līdz ar albuma iznākšanu tituldziesma “Uz augšu” top par nākamo radio singlu un publicēts arī dziesmas “Šonakt” videoklips.

Mini albuma “Uz augšu” dziesmu rakstīšanā Agnesse sadarbojusies ar Kasparu Ansonu, Lieni Stūrmani, Māru Upmani – Holšteini, Armandu Varslavānu, Edgaru Vilcēnu un Artūru Jenotu.

Agnesse ir skolojusies mūzikas rakstīšanā un menedžmentā Lielbritānijā, Bekingemšīras universitātē un strādājusi mūzikas menedžmentā Zviedrijā bāzētajā ierakstu kompānijā “Repute Records” ar trīskārtēja Grammy nominanta blūzmeņa Ērika Biba (Eric Bibb) menedžemta komandā. Šobrīd mūziķe atgriezusies Latvijā, darbojas audio zīmolvedībā un gatava sava radošā ceļa iešanai arī popmūzikā.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE