trešdiena, 19. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiEilandam apnikuši padomdevēji un pēc trīs gadu pauzes tapusi jauna dziesma “Apaļās...

Eilandam apnikuši padomdevēji un pēc trīs gadu pauzes tapusi jauna dziesma “Apaļās neskaidrības”

Pēc trīs gadu pauzes mūziķis Ralfs Eilands izdevis jaunu dziesmu “Apaļās neskaidrības”, kurai arī tapis videoklips. Raidījumā “Tik Tik Tik” mūziķis pastāsta, ar ko nodarbojies pēdējos trīs gadus un kā tapusi jaunā kompozīcija. “Vienu brīdi man apnika visi cilvēki, kuri man dod kaut kādus padomus,” par dziesmas teksta iedvesmu teic Eilands.

Kāpēc mūziķis trīs gadus nav radījis jaunas dziesmas, Eilands stāsta: “Man negribējās runāt. Ja tev nav kas sakrājies, tad īsti nevajag, nav nepieciešams kaut ko teikt. Es tā kā pats izlēmu. Man šķiet, ka diezgan loģiski, ka tā ir. Ja nav tā lakstīgala krūtīs, tad nav ko likt viņai dziedāt.” Savu enerģiju, kamēr netaisa jaunu mūziku, dziedātājs ielicis komēdijā. “Nekad nebūs vairāk neviena dziesma, nekad nebūs albums,” smej Eilands.

“Ja jūs man pavaicātu, par ko ir jaunā dziesma, teksts ir absolūti tieši par to,” viņš turpina, “Šis teksts man sakrājās par to, ka visi ar saviem padomiem ir tieši tik gudri, ka negribas nevienā vairāk klausīties.” Tāpat dziesmai tapis arī videoklips, Eilandam jau otro reizi sadarbojoties ar režisoru Mārtiņu Jurevicu. “Es viņam vienkārši uzticos. Man šķita, ja es tik daudz gadus neesmu neko darījis muzikāli, tad, atgriežoties muzikāli ar dziesmu, man ir nepieciešams arī mūzikas video,” par videoklipa tapšanu teic dziedātājs.

Uz jautājumu, kā radies dziesmas teksts, Eilands atzīst: “Vienu brīdi man apnika visi cilvēki, kuri man dod kaut kādus padomus. Man šķiet, ka arī mūsdienās mēs esam nonākuši tādā soctīklu laikmetā, kur katram var būt viedoklis. Man šķiet, ka tas īsti nav pareizi, jo – kur ir tavs grāds politikā? Kur ir tavs grāds šajos jautājumos? Kur ir tavs grāds citos jautājumos?

Es esmu intervijās kaut kādās devies, kur man vaicā: “Hei, kāds ir tavs viedoklis par to?” Un es atbildu: “Es neesmu informēts pietiekami.” Es nevaru būt par korķi visām pudelēm, bet ir cilvēki, kuri tā kā uzskata, ka viņi var. Par to es arī sarakstīju tekstu. Tieši tādēļ ir arī mūzikas video par bērniem, kuri ir izbesījušies, ka nedrīkst darīt to, nedrīkst darīt šito, un tas aiziet nenormālās galējībās.”

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Agnesse izdod mini albumu “Uz augšu” – ar sievišķīgu skatījumu uz attiecībām

Dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, izdod mini albumu "Uz augšu", kas vēsta par jaunas sievietes attiecību peripētijām. Tas ir stāsts par to, kā...

POPULĀRĀKIE