pirmdiena, 17. jūnijs
SākumsMūzikaLatvijas mūzikas jaunumiMuzikālā apvienība “Vēstulēs” nāk klajā ar otro singlu “Šī vasara”

Muzikālā apvienība “Vēstulēs” nāk klajā ar otro singlu “Šī vasara”

Divu jauniešu, Martas Krampes un Braiena Martinsona, veidotā muzikālā apvienība “Vēstulēs” pēc spilgtās debijas gada sākumā konkursā “Supernova” nāk klajā ar jaunu singlu “Šī vasara”, vēlot saviem klausītājiem izbaudīt skaistu un emocijām bagātu vasaru.

“”Šī vasara” ir kā atmiņu vēstule par visu iepriekš vasarās piedzīvoto un vienmēr gaidīto. Tā ir brīvības un miera sajūta, svētki un siltie vakari uz terases laukos vai pagalmā un sajūta, ka viss beidzot ir labi. Šī dziesma ir otrā vēstule mūsu klausītājiem, šoreiz par pozitīvo, atgādinot, ka viss skaistais un bezrūpīgais, kas piestāv vasarai, tūlīt būs iespējams”, dalās Marta un Braiens, kuriem priekšā pēdējā ierasti brīvākā vasara pirms 12.klases uzsākšanas rudenī.

Jauniešu ceļš latviešu mūzikas pasaulē uzsācies strauji un pārliecinoši, saņemot gan lielu klausītāju atsaucību, gan atbalstu un uzmundrinājumu no zināmiem mūziķiem, apliecinot, ka “Vēstulēs” ir radusies īpaša vieta latviešu mūzikā, mudinot viņus neapstāties. Ar jauno dziesmu, kurā ieskanas arī personīgās atmiņas un cerības, “Vēstulēs” apliecina savu ieceri turpināt radīt oriģinālmūziku, paliekot uzticīgi savām idejām, muzikālajam redzējumam un sajūtām, par to daloties savās vēstulēs.

Tieši “kur?” veiksme kombinācijā ar pārliecinošu performanci Eirovīzijas nacionālajā atlasē pavērusi jauniešiem daudzas iespējas, tostarp jūlijā uzstāties uz lielākās skatuves Latvijā – Positivus festivālā -, kā arī pilsētas rokgrupa “Laika suns” uzaicinājusi “Vēstulēs” kā viesmāksliniekus savam koncertam 24.maijā Palladium koncertzālē.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas...

POPULĀRĀKIE