otrdiena, 2. jūlijs
SākumsSportsLatvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis: "Jutu, ka šodien ir mana diena"

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis: “Jutu, ka šodien ir mana diena”

Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis šodien aizvadīja savu pirmo spēli šī gada Pasaules čempionātā hokejā, izcīnot “sauso” uzvaru (2:0) pār Kazahstānas valstsvienību.

Latvijas izlases vārtsargam Kristeram Gudļevskim pirms mača ar Kazahstānu papildu uztraukumu devis tas, ka viņam bija ilgāka pauze kopš iepriekšējā mača, taču viņš juties labi: “Šodien bija mana diena, kad vajadzēja, ripa trāpīja man vai arī pretinieki to aizmeta garām. Tā kā es nevaru teikt, ka bija pārāk grūta diena.”

Pārliecību gan viņam, gan komandai devuši arī pirmajā trešdaļā izturētie trīs skaitliskie mazākumi.

Salīdzinot ar Vāciju, kur Gudļevskis aizvadīja iepriekšējo sezonu, Kazahstāna bijusi tehniskāka un taktiskāka komanda. “Vācija vairāk spēlē ziemeļamerikānu hokeju – iemetīs ripu zonā, metīs vairāk uz vārtiem un vairāk cīnīsies tieši vārtu priekšā,” trešdien gaidāmās spēles pretinieku taktiku prognozēja vārtsargs.

Taujāts par to, kā ir aizvadīt spēli pasaules čempionātā pēc piecu gadu pārtraukuma, Gudļevskis atzina: Ir patīkams satraukums, bet es jūtu no čaļiem pārliecību, ka viņi man tic, noteikti man palīdz spēlēt laukumā.” Viņš arī uzteica Latvijas līdzjutēju atbalstu, kas viņam allaž palīdzot spēlēt.

Raksts tapis sadarbībā ar“Akvedukts”, “Grundfos”