ceturtdiena, 18. jūlijs
SākumsKultūraPasākumiKatrīna Dimanta aicina uz meistarklašu pasākumiem un gatavojas tūrei

Katrīna Dimanta aicina uz meistarklašu pasākumiem un gatavojas tūrei

Mūziķe Katrīna Dimanta organizē izglītojošus pasākumus mūziķiem, kas reizē būs iespēja satikties, dalīties idejās un realizēt tās kopā. Meistarklases vadīs dažādu mūzikas instrumentu spēles zinātāji, daloties specifiskās, gadiem krātās zināšanās.

Meistarklasēs zināšanās dalīsies: Egils Leimanis (elektriskās ģitāras tehniskās prasmes un solo spēles attīstība), Evija Vēbere (sintezatoru izmantošana un elektroniskās mūzikas kompozīcija), Jānis Bērziņš (looper tehnoloģiju izmantošana un dziesmu veidošana, ģitāras pedāļu izmantošana un skaņas manipulācija), Kaspars Zemītis (akustiskās ģitāras prasmes un interpretācija), Valters Sprūdžs (basa ģitāras tehniskās prasmes un ritma sekcijas lomu apguve), Katrīna Dimanta un Tenis Dimants (ukuleles spēles pamati un tehnikas attīstība).

“Meistarklases notiek sadarbībā ar LaIPA Izglītības un kultūras atbalsta KI fondu un galvenokārt ir paredzētas Latvijas mūziķiem, attiecīgi meistarklašu dalībniekiem būtu jābūt vismaz nelielām muzikālajām priekšzināšanām. Aizrautīgi interesenti, kas grib uzsākt ko jaunu mūzikā, arī var pievienoties, tomēr priekšroku dosim mūziķiem,” saka Katrīna Dimanta.

“Pēc šīm nodarbībām cilvēks būs ieguvis jaunu pieredzi un, cerams, iepazinies ar jauniem cilvēkiem. Mēs nekad nevaram zināt, kuri būs tie cilvēki nākamajām radošajām sadarbībām.”

Meistarklases ir bez maksas, tās notiks pirmdienās periodā jūnijs – oktobris Rīgā, Ģertrūdes ielā 64 mūzikas veikala telpās. Grupas apmērs – 15 cilvēki.

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

“Rīgas Zeļļi”, Graudiņa/Samoilova un Ostapenko – Buļs iekaro sporta pasauli un atklāj, cik daudz ir uz kārts

Jaunā un ambiciozā basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents un sporta menedžeris Edgars Buļs raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” pastāsta par saviem lielākajiem projektiem, to...

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”

Pasaules mūzikas grupa JŌRA izdod mūzikas videoklipu skaņdarbam “Atvadu valsis”, kurš tika iekļauts 2023. gada decembrī izdotajā albumā “TaTaTa”....

POPULĀRĀKIE