sestdiena, 20. jūlijs
SākumsMūzikaDziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Dziedātāja Māra Upmane-Holšteine mērķējusi kļūt par labāko Latvijas mūzikas žurnālisti

Grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteine reiz tikai sapņojusi kļūt par mūziķi. Raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” viņa pastāsta, kā sākumā vēlējusies kļūt par Latvijas labāko mūzikas žurnālisti. “Iestājos “žurnālistos”, jo es nedomāju, ka es varētu būt mūziķe, būsim precīzi. Es vienkārši ļoti, ļoti gribēju būt tuvu mūzikai,” atzīst Upmane-Holšteine.

“Es atceros, ka es nonācu pirmajā kursā “žurnālistos”… bet “žurnālistos” nonākot, es atceros to, es teikšu, gandrīz šoku, to pozitīvo pārsteigumu – vou, ir tik daudz radošu jauniešu? Es neesmu viena, kas tā jūtas? Es jutos tajā fakultātē brīnišķīgi. Tie studiju gadi sākumā bija absolūta laime – iepazīt visus tos foršos dzejniekus un fotogrāfus,” atminas mūziķe.

“Tur es beidzot noticēju, ka es neesmu viena tāda, un faktiski pirmajā kursā arī nodibināju grupu, jā, ar kursa biedreni sākumā,” viņa stāsta, piebilstot, ka tieši tur izlauzies spīts, “Es atrodu tos līdzīgos un saprotu – okei, tad mēs varam gan.” Tomēr, vai plāns bijis reāli arī kļūt par žurnālisti, Upmane-Holšteine atbild apstiprinoši.

“Es iestājos “žurnālistos”, jo es nedomāju, ka es varētu būt mūziķe, būsim precīzi. Es vienkārši ļoti, ļoti gribēju būt tuvu mūzikai. Man plāns bija, – nu labi, ja līdz mūziķim man drusku tā kā pietrūkst, es vismaz varu būt tuvu mūzikai un rakstīt par mūziku, iet uz kultūras pasākumiem, būt tam, elpot tāpat to dzīvi, vai ne? Mans plāns bija kļūt par gandrīz vai labāko Latvijas mūzikas žurnālisti. Tāds bija mans plāns,” atminas mūziķe.

Sarunu pilnā garumā klausies raidījuma “Ar dziesmu par dzīvi” ierakstā:

LĪDZĪGI RAKSTI

KOMENTĀRI

0 Komentāri
Inline Feedbacks
Rādīt visus komentārus

CITI LASA

Audio: “Novadu balss” 17. jūlija izlaidums

Radio SWH ēterā divreiz nedēļā izskan ziņu raidījums “Novadu balss”, kurā iekļautas Latvijas reģionālo mediju sagatavotās ziņas. Raidījumā Radio SWH ziņu dienests apkopo aktuālāko...

POPULĀRĀKIE